moderní aplikace matematiky


Pro každou úroveň - Geogebra pokročilí a Geogebra začátečníci - je počet účastníku kurzu omezen na 30.


Registrace účastníků bude ukončena v úterý 5. dubna 2016.

Registrovaných účastníků: 18/30 .

Workshop Geogebra - pokročilí
1. Rudolf Málek , VOŠ a SPŠ Šumperk , Šumperk
2. Monika Janásková , Obchodní akademie, Český Těšín, p.o. , Český Těšín
3. Andrea Valchařová , Gymnázium Olgy Havlové , Ostrava - Poruba
4. Mgr. Magdalena Gažarová , SPŠ Přerov, Havlíčkova 2 , Přerov
5. Mgr. Miroslav Bílek , SPŠ Přerov, Havlíčkova 2 , Přerov
6. Mgr. Blanka Chytilová , SPŠ Přerov, Havlíčkova 2 , Přerov
7. Lada Stachovcová , Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba , Ostrava-Poruba
8. Tomáš Krchňák , Wichterlovo gymnázium , Ostrava-Poruba
9. Robert Weinlich , Slovanské gymnázium Olomouc , Olomouc
10. RNDr. Veronika Kvapilová , Slovanské gymnázium Olomouc , Olomouc
11. Mgr. Jiří Kříž , Slovanské gymnázium Olomouc , Olomouc
12. Marie Kubíčková, Mgr. , SPŠei Ostrava , Ostrava - Moravská Ostrava
13. RNDr. Jiří Chmela , Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a , Ostrava
14. Mgr. Patrik Kavecký , Mendelovo gymnázium, Opava, p. o. , Opava
15. Eva Stádníková , Gymnázium Ostrava - Hrabůvka , Ostrava - Jih
16. Mgr.Romana Křížová , Gymnázium Hejčín, Olomouc , Olomouc
17. Mgr. Monika Šebestová , Hotelová škola a Obchodní akademie , Havířov - Podlesí
18. Mgr. David Martinák , Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace , Ostrava

Registrovaných účastníků: 15/30 .

Workshop Geogebra - začátečníci
1. Romana Škrabalová , Mendelovo gymnázium Opava , Opava
2. Mgr. Hana Bartošíková , Mendelovo gymnázium Opava, p.o. , Opava
3. Ivana Heczková , Obchodní akademie Český Těšín , Český Těšín
4. Jana Káňová, Ing. , SOŠ Třinec , Třinec
5. Mgr. Marcela Vondrová , SPŠ Přerov, Havlíčkova 2 , Přerov
6. Mgr. Eva Březinová , SPŠ Přerov, Havlíčkova 2 , Přerov
7. Mgr. Lenka Krupová , SŠ Stavební a dřevozpracující , Ostrava - Zábřeh
8. Mgr. Šárka Šubertová , SŠ Stavební a dřevozpracující , Ostrava - Zábřeh
9. Silvana Nerudová , SŠ teleinformatiky Ostrava Poruba , Ostrava Poruba
10. Karel Vejmola , Střední odborná škola Třineckých železáren , Třinec
11. RNDr. Lada Kuklová , Střední škola elektrotechnická , Lipník nad Bečvou
12. Ing. Radka Studnická , Střední škola teleinformatiky , Ostrava-Poruba
13. Mgr. Kateřina Lašková , Střední škola teleinformatiky , Ostrava-Poruba
14. Mgr. Lenka Plášková , Wichterlovo gymnázium , Ostrava-Poruba
15. Mgr. Martina Konvičková , Střední škola automobilní Kyjov, příspěvková organizace , Kyjov






Financování


MODAM 2016 je pořádán s finanční podporou Fakulty elektrotechniky a informatiky.